تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

تعریف گنج تقریبا تا اندازه ای برای عموم نامفهوم و مبهم است

خانه » اطلاعات عمومی در مورد فلزیاب ها و چرایی انتشار آن » تعریف گنج تقریبا تا اندازه ای برای عموم نامفهوم و مبهم است

تعریف گنج تقریبا تا اندازه ای برای عموم نامفهوم و مبهم است.تا اسمی از گنج می آید ناخودآگاه همگان به یاد انبوهی از سکه های طلا و یا مجسمه های ساخته شده از طلا میافتیم.اما آثار و اشیا دیگری هستند که ممکن است خیلی با ارزش تر از طلا باشند.اشیا علاوه بر ارزش مادی میتوانند دارای ارزش معنوی نیز باشند که بسی با ارزش تر از ارزش مادی است.

۰۹۱۲۰۷۸۵۱۶۰

نگاهی گذرا به بازار فلزیاب ایران تا اندازه ای وضعیت و واقعیات بیشتری را پیش روی ما قرار میدهد.تاکید و مبنا قرار دادن فلزیاب های صرف روز به روز افراد و کاوشگران را ازهدف اصلی دور نگه می دارد.کافی است به خیل عظیم جی پی داران نگاهی بیاندازید .افرادی که به امید یافتن گنج چوب حراج بر داراییشان زده و دل به فلزیابی بوقی بسته اند.

تعریف گنج

علاوه بر محدودیت عملکرد این فلزیاب ها باید به دید و نحوه نگرش مصرف کننده یا اپراتور ها هم نگاهی بیاندازیم که تمام فکر و ذکر این افراد یافتن فلز است.همین عامل باعث شده است جماعت جی پی ایکس دار روز به روز فقیرتر و ندارتر میشوند.اگر تصور شما از گنج چهارتا کاسه مسی و یه شمشیر پوسیده یا چندتا سکه نقره است باید عرض کنم سخت در اشتباه هستید.

تپه ها,تومولوس ها,قلعه ها , از مهمترین مکانهای گنجیابی هستند.

در همه امورات حتما استثنا بوده و خواهد بود.کسانی هم بوده اند که با همین اسباب بازی ها سکه های با ارزشی پیدا کرده اند.اما در حالت کلی باید به این نکته توجه داشت درصد بسیار بالایی از اشیا با ارزش و گران قیمت هنوز هم در تپه ها یا قلعه ها هستند که کسی نتوانسته به آنها حتی نزدیک هم بشود.

با فلزیاب های مانند جی پی ایکس و سایر فلزیابها با در نظر گرفتن هزینه ها و مخارج ,اپراتور اگر خیلی هم کارا و مکان و جاهای خوبی هم داشته باشد فقط می تواند در حد زندگی روزمره و بخور و نمیر از کاوشهایش عایداتی داشته باشد.لوحی مانند لوح گلی کوروش را در نظر بگیرید!

در واقع نمی توان برای این لوح ارزشی مادی متصور شد .شاید از هزاران تن طلا هم با ارزش تر باشد!در واقع مکانهای اصلی و اساسی گنجیابی تپه ها و توملوسها و قلعه های باستانی هستند.اشیا عیر فلزی بسیار نفیسی مانند مجسمه های سفالی و یا لوح های با ارزش دیگری را می توان یافت که هنوز در خاک آرامیده اند.

برای اثبات این مدعا به افرادی که صرفا با فلزیاب های مرسوم و معمول کار میکنند نگاهی بیاندازید.هر شب با کلی هزینه سر به بیابانها میگذارند و روز با یک گونی آشغال و آهن و شمشیر پوسیده بر میگردند که قیمت کلی و نهایی آنها شاید به ۵۰ هزار تومان هم نرسد.در واقع این ها افرادی هستند که نگرشی درست به گنج ندارند.و تعریف گنج را با فلزیابی اشتباه گرفته اند.

تا زمانی که به فلزیابهای تجاری تکیه کنید به همان اندازه از هدف اصلی دور خواهید شد.

الواح گلی,سنگهای قیمتی,بت های سنگی,تک مجسمه های سفالی,اشیایی هستند که بسا از طلا و سایر فلزات با ارزش گران قیمت تر باشند.برای نتیجه گیری نهایی بهتر است ذهنیت را تغییر بدهیم و تعریفی دقیق تر از گنج داشته باشیم.با سیستمهای جی پی آر می توان داخل تومولوس ها و قلعه ها را دید یا قبرهای با ارزشی که در عمق هستند را یافت.

تعریف گنج

با جی پی آرها علاوه بر فلزیابی می توان تمام اشیا خارجی مانند الواح گلی یا سنگ های قیمتی را در خاک تشخیص داد و یک بار برای همیشه با ریسک و خطر خداحافظی نمود.یک بار برای همیشه,البته دوستانی که با جی پی ایکس ۵۰۰۰ یا سایر فلزیاب ها کار میکنند بیشتر از تفریحی بودن این سیستمها لذت میبرند تا از نتیجه.

گنج را باید در مکانش جست.تپه ها,تومولوس ها,قلعه ها , از مهمترین مکانهای گنجیابی هستند.فقط جی پی آرها و سیستمهای پیشرفته قادر به عرضه اندام در این مکانها هستند.تا زمانی که به فلزیابهای تجاری تکیه کنید به همان اندازه از هدف اصلی دور خواهید شد.

تعریف گنج :

  • تعریف گنج تقریبا برای عموم نامفهوم است.
  • گنج در فلزیابی خلاصه نمیشود.
  • ارزش معنوی اشیا از ارزش مادی آنها بسی بیشتر است.
  • تغییر ذهنیت اولین گام در موفقیت است.
  • تپه ها,تومولوس ها,قلعه ها,مکانهای بالقوه گنج هستند.
  • سعی نمایید یک بار برای همیشه خود را درگیر این قضیه نمایید.
  • عدم نتیجه گیری نشانه اشتباه در انتخاب روش و سبک کاوش است.
  • اشیا بدست آمده با فلزیاب ها بسیار کمتر از هزینه هاست.
  • هر اندازه بیشتر بیرون بروید بهمان اندازه میزان ریسک و فاصله گرفتن از زندگی تان افزایش می یابد.

بهترین جی پی آر

ساده ترین جی پی آر

بهترین انوملی دتکتور

مناسبترین اسکنر

بهترین تونل یاب

بهترین ردیاب فرکانسی

بهترین ردیاب خوراکی

مناسب ترین ردیاب

شرکت کی اس ۷۰۰

شرکت او کی ام

شرکت امفاد

شرکت جی دی آی

بدترین ردیاب

افتضاح ترین ردیابها

اسکنر روسی

شرکت جی اس اس آی

سیستمهای جی پی آر

 

گنج یاب