تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

تمدن نازکا قومی بسیار کهن در کشور کنونی پرو بودند

خانه » اطلاعات عمومی در مورد فلزیاب ها و چرایی انتشار آن » تمدن نازکا قومی بسیار کهن در کشور کنونی پرو بودند

تمدن نازکا قومی بسیار کهن در کشور کنونی پرو بودند که از فرون هفت تا اول قبل از میلادمسیح در بیابانهای پرو زندگی میکردند.بیشترین میزان اعتبار و شهرت تمدن نازکا بخاطر خطوط نازکا است.خطوطی که هنوز رازهای نهفته در آن بر ملا نشده است.این خطوط ترکیبی از اشکال حیوانات میباشند که بر روی زمین ترسیم شده اند.این خطوط به صورتی طراحی شده اند که جز از ارتفاع بالا قابل مشاهده نیستند.

تمدن نازکا

در حد فاصل شهرهای نازکا و پالیا دشتی در بیابانهای نازکا که سرزمینی بی آب و علف و خشک به مساحت ۸۰ کیلومتر قرار گرفته است. در ۲۰۰ تا ۷۰۰ قبل از میلاد تمدن نازکا خطوطی را به همین اسم یعنی خطوط نازکا ابداع نمودند. اشکالی از حیوانات مختلف مانند مگس و میمون و مرغ و غیره که به صورت ماهرانه ای طراحی شده اند.این خطوط فقط از ارتفاع بالا قابل رویت هستند.

خطوط نازکا نشان دهنده پیشرفت قوم نازکا است.

تمدن نازکا

مردم تمدن نازکا به شکل ماهرانه ای با برداشتن سنگ دانه های که از اکسید آهن پوشیده شده بودند توانستند خطوطی را ترسیم کنند که تا به مردم دلایل بوجود آمدن آن برای همگان مبهم است.با برداشتن سنگ دانه ها خطوط روشن تر منظره بدیعی را بوجود آوردند که بعد از قرنها هنوز پابرجا هستند.نازکاها تصاویر بیش از ۷۰ حیوان و انسان را طراحی نموده اند که منطقه ای ۵۰۰ کیلومتری را پوشش میدهد که یکی از آنها ۲۷۰ متر طول دارد.از دلایل پایداری این خطوط میتوان به خشکی زیاد و عدم وزش بادهای پرقدرت  و دمای ثابت ۲۵ درجه ای در طول سال اشاره نمود.به دلیل خشکی زیاد و نباریدن باران مردم پرو کلمه باران را در زبانشان ندارند.

تمدن نازکا

دلایل و فرضیه های متعددی در مورد دلایل ترسیم خطوط نازکا ارایه شده است که هر کدام بنا به دلایلی قابل ردکردن و عدم پذیرش آنها است.یکی از دلایلی که مطرح شده در این زمینه اشاره به خسوف و کسوفهای است که در پرو اتفاق افتاده است.یکی دیگر از دلایل میتواند دلیل مذهبی باشد که به نظر میرسد به واقعیت نزدیک تر باشد.

محصولات شرکت ماینلب.

محصولات شرکت او کی ام.

محصولات شرکت جی دی آی.

محصولات شرکت کویل تک.

محصولات شرکت امفاد.

محصولات شرکت لرنز

فلزیابهای پالسی.

مطالب مفید در مورد فلزیاب.

ردیابهای شرکت فیتزجرالد.

محصولات شرکت فیشر.

محصولالت شرکت گرت.

محصولات شرکت دلتا پالس.

 

 

 

 

 

 

گنج یاب