تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

ردیاب دو نفره بیوتارا یعنی نهایت جعل و تقلب در معرفی یک دستگاه است

خانه » انواع ردیابهای مختلف » ردیاب دو نفره بیوتارا یعنی نهایت جعل و تقلب در معرفی یک دستگاه است

ردیاب دو نفره بیوتارا یکی از ردیابهای است که میتواند هر نوع فلز یا فضای خالی یا سفال و خشت های پخت شده را در خاک ردیابی و پیدا نماید.عمق و شعاع ردیاب بیوتارا نامشخص و نامعلوم است.سازنده و مخترع ردیاب آشغال یاب بیوتارا فقط ترک ها هستند. و هیچ شرکت معتبر اروپایی و آمریکایی در این زمینه هیچ فعالیتی ندارند.ژنراتور یا منبع تولید سیگنال در این ردیاب هیچ کار خاصی انجام نمیدهد .دستگاه را خاموش کنید .می بینید نتیجه با زمانی که دستگاه روشن است هیچ تفاوتی ندارد.یعنی بودن و نبودن دستگاه هیچ تاثیری در عملکرد آنتن ها ندارد.

جدیدا مدل به روز شده ردیاب بیوتارا ( سوپر آلان تاراما ) وارد بازار شده است که مانند مدل قبلیش اسباب ابزی بسیار شکیل و خوشگلی است.معمولا عوام به زیبایی سیستمها تا کارایی آنها بیشتر اهمیت میدهند

اجسام در حالت کلی از نظر مغناطيس پذیر به سه بخش تقسيم مي‌شوند. اساس اين دسته بندی حرکت الکترون ها می باشد.گردش الکترون ها به دو صورت است.گردشی مدور حول هسته و گردشی مدور حول محور خود است دقیقا مانند حرکت وضعی و چرخشی زمین.بنابر این الکترون دارای دو حرکت نوع حرکت است که عبارتند از حرکت مداری و حرکت پرخشی.قاعدتا تمام مواد یا دیا مغناطیس هستند و یا پارامغناطیس و فرو مغناطیس میباشند.دیامغناطیس به دلیل حرکت مداری الکترون ها میباشد و دو پدیده دیگر به دلیل حرکت چرخشی الکترون ها میباشد.

دسته ای از مواد هستندكه گشتاور چرخشي الكترونهاي آنها از گشتاور مداري الكترونهای آنها بیشتر است. دو قطبي اتمي اين مواد در حالت عادي و در نبود ميدان خارجي به شكل كاتوره‌اي می باشد ولي بعد از اعمال ميدان، نظم خاصي در جهت ميدان مي‌گيرند. ولي با از بين رفتن ميدان خارجي، اين نظم نيز از بين مي‌رود.افزایش دما خاصيت پارامغناطيسي و فرومغناطيسي را كاهش مي‌دهد. به همين دليل يكي از راههاي تضعيف آهنربا، حرارت دادن آن است.و این یکی از دلایل علمی عدم کارایی آشغال یاب بیوتارا است .

بهترین زمان برای کاوش با بیوتارا در هوای گرم بالای ۲۵ درجه و رطوبت خیلی پایین است در هوای سرد میزان حساسیت این ردیاب به فلزات آهنی بسیار افزایش می یابد.توصیه میشود در شب و یا هوای خنک و سرد از این آشغال یاب استفاده نکنید.دوستانی که اطلاعات بیشتری در فیزیک دارند بهتر متوجه میشوند.

ردیاب دو نفره بیوتارا

ردیاب دو نفره بیوتارا :

  • ردیاب دو نفره بیوتارا ردیابی برای یافتن هر شی در خاک است.
  • سبک و قابل حمل.
  • ارزان و قابل تهیه برای بیشتر افراد.
  • دارای حساسیت زیادبه سفال و خشت های پخته.
  • دارای حساسیت زیاد به خاک دست خورده و جا بجا شده.
  • حساسیت زیاد به آهن و فلزات آهنی.
  • حساسیت کم به فلزات غیر آهنی.
  • میتواند فضاهای خالی را تشخیص بدهد.
  • قادر است هر نوع جا به جای خاک را تشخیص بدهد.
  • میتواند هر نوع شی را پیدا نماید.

ردیاب دو نفره بیوتارا

ردیاب دو نفره بیوتارا نمیتواند دارای تفکیک دقیق و یا حتی تقریبی باشد.این ردیاب تنها میتواند آشفتگی میدان های مغناطیسی را تشخیص بدهد.ردیاب های آنتنی به دلیل این که بیشتر از هر چیزی تحت تاثیر عامل انسانی و دخالت اپراتور عمل مینماید نمیتوانند ابزار قابل اعتمادی باشند.این ردیاب چون توسط دو نفر مورد استفاده قرار میگیرد نمیتواند خیلی دقیق باشد.قیمت فروش این ردیاب ۱۱۰۰ لیر ترک است.اما در ایران به قیمتهای بسیار بالایی به فروش میرسند.

قیمت تمام شده بیوتارا ۳۰ هزارتومان است.

ردیاب دو نفره بیوتارا از دو میله با ارتجاع بالایی که به منبع تولید کننده سیگنال متصل هستند تشکیل شده است.هیچ سیگنال یا فرکانسی از این منبع تولید و ارسال نمیشود تنها ابزاری برای گول زدن خریدار خوش خیال است.ردیاب دو نفره بیوتارا به دلیل اینکه تحت تاثیر میدان های متفاوت مغناطیسی قرار میگیرد.میزان حساسیت این ردیاب به فلزات آهنی به دلیل دارا بودن خاصیت مغناطیسی شدید بسیار زیاد است.این ردیاب آهن و یا فلزات آهنی را بهتر و بیشتر از هر نوع فلز دیگری میتواند تشخیص بدهد.علاوه بر آهن بیوتارا میتواندبه سفال و خشتهای کوره دیده را به دلیل ماهیت مغناطیسی آنها حساسیت نشان بدهد.

میزان حساسیت بیوتارا به آهن بسیار زیاد است.

در زمان کار با بوتارا یونیت را ازآنتن ها جدا کنید و راحت کاوش کنید.

یونیت اصلی هیچ عملکردی ندارد.فقط برای گول زدن خریدار است.

این ویدیو را ببینید خودتان با دو هزار تومان می توانیید ردیاب بهتر از بیوتارا درست کنید.

پول تان را دور نریزید.

 

سایر ردیاب ها

گنج یاب