تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب

خانه » اطلاعات عمومی در مورد فلزیاب ها و چرایی انتشار آن » لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب در برگیرنده محصولاتی هستند که فاقد حداقل کارایی و عملکرد هستند.در این لیست با تولیداتی به ظاهر خارجی روبور هستیم که هیچ کارایی و عملکردی ندارند.عرضه آنها به بازار و نتایج بدست آمده گواه نا کاراآمدی این سیستم هاست.

۰۹۱۲۰۷۸۵۱۶۰

یکی از این شرکتها که برای سالیان متمادی در بازار ایران محصولات فاقد کارایی را به مردم نا آگاه قالب کرد و آخر سر هم به دلیل جعل و تقلب پرونده اش در آمریکا بسته شد شرکت اکیوریت لوکیتورز بود که ظاهری آمریکایی داشت اما مالکان و اداره کنندگان این شرکت ایرانی بودند.این شرکت تنها دو نمایندگی داشت که هر دو ایرانی بودند.یکی شرکت اصفهانی اسپادانا و دیگری هم که اصالتا اصفهانی و در کنیا مستقر بود.

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب

از دیگر سیستمهای فاقد کیفیتی که توسط فروشندگان داخلی به خاطر سود هنگفت به فروش می رفت دستگاه بی کیفیت و جعل ایزی راد ساخت بلغارستان است که توسط والچف بلغاری تولید میشد قیمت تمام شده این به اصطلاح جی پی آر ایزی راد ۲۰۰۰ دلار است که از قیمت فلزیاب دست ساز داخلی هم کمتر است.این سیستم بی کیفیت را در بازار ایران تا ۸۰ میلیون هم فروختند.

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب :

  • لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب شامل چندین سیستم نا کارا هستند.
  • جی پی آر ایزی راد ساخت بلغارستان و فاقد کارایی است.
  • گلدن ماسک فلزیابی پالسی و بلغاری و بی کیفیت است.
  • ردیاب دو نفره بیوتارا هیچ عملکرد خاصی ندارد .
  • بیوتارا دارای حساسیت زیاد به آهن است.
  • بزرگترین شرکت جعل ساز شرکت اکیوریت لوکیتورز با مالکان ایرانی است.
  • ردیابهای شرکت الکتروسکوپ فاقد کمترین کارایی هستند.
  • گرویتاتور ردیابی فاقد کارایی است با قیمتی ۷ هزار دلاری .
  • ردیاب مدل ۳۰۱ کاملا جعلی و فاقد کارایی است.

از دیگر محصولات جعلی موجود در بازار که برای آن هیاهوی زیادی هم کردند و می کنند ردیابهای شرکت جعلی الکتروسکوپ آمریکا است که ردیابهای مانند ردیاب مدل ۲۰ و ردیاب مدل ۳۰۱ و ردیاب گرویتاتور از مهمترین تولیدات این شرکت است.کافی است به مدار داخلی این ردیاب ها نگاهی کنید . می بینید که این شرکت فقط پول قالب رو از مردم می گرفت و از مدار و برد خبری نیست.

لیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسبلیست سیاه فلزیاب ها و ردیاب های فاقد کارایی و عملکرد مناسب

از دیگر کلاههای گشادی که سر مردم نادان و ناآگاه رفت ردیاب دو نفره بیوتارا بود که فاقد کارایی بود و شرکت روژ در مورد این ردیاب دو نفره و سایر محصولات توضیح داده شده قبلا اخطار داده بود ولی متاسفانه صدای متقلبین و جاعلان بلند تر از صدای ما بود.دوره گردهای تلگرامی و باندهای فروش سیستمهای جعلی و تقلبی در ایران از شبکه های پیچیده و در هم تنیده ای تشکیل شده اند که منافعشان در فروش سیستمهای جعلی و تقلبی است.بیشتر این افراد دستشان از فروش سیستمهای اورجینال کوتاه است.

یکی دیگر از سیستمهای فاقد کارایی فلزیاب گلدن ماسک است.

یکی دیگر از سیستمهای فاقد کارایی فلزیاب گلدن ماسک است .تمام افرادی که این فلزیاب را در دو سال گذشته خریداری نموده اند متوجه شده اند که آنچه در دستشان است حتی عملکردش از سیستمهای دست ساز داخلی پایین تر است.گلدن ماسک فلزیابی پالسی و بدون کارایی است که تنها افراد جاعل و متقلب درگیر فروش آن هستند.

سیستم جعلی و ناکارآمد ایزی راد

ردیاب تقلبی مدل ۳۰۱

ردیاب بی کیفیت و جعلی مدل ۲۰

ردیاب گرویتاتور

ردیاب دو نفره بیوتارا

محصولات جعلی اکیوریت لوکیتورز

ردیابهای خوراکی

ردیابهای فرکانسی

گنج یاب