تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

نقش و کارکرد ردیاب ها در ردیابی فلزات و فضاهای خالی

خانه » اطلاعات عمومی در مورد فلزیاب ها و چرایی انتشار آن » نقش و کارکرد ردیاب ها در ردیابی فلزات و فضاهای خالی

نقش و کارکرد ردیاب ها در ردیابی فلزات و فضاهای خالی بسیار مهم و اساسی است.با هیچ دستگاه فلزیاب یا اسکنری نمی توان محدوده های وسیع را مورد بررسی قرار داد .وجود عوارض طبیعی می تواندمانعی باشد که می تواند در عملکرد اپراتور و نتیجه نهایی تاثیر منفی داشته باشد.

۰۹۱۲۰۷۸۵۱۶۰

مناطق جنگلی از مکان های است که حتما باید از ردیاب کارآمد استفاده نمود .وجود درختان میتواند مانعی طبیعی در مسیر حرکت فلزیاب یا اسکنر باشد. در این مکان ها اپراتور می تواند با ردیاب محدوده و مکان احتمالی وجود فلز را مشخص نماید.در محیط های جنگلی امکان دارد اهداف احتمالی در زیر درخت یا مکانی باشد که امکان بررسی آن با دستگاه مقدور نیست در این حالت می توان از ردیاب به بهترین نحو استفاده نمود.

نقش و کارکرد ردیاب ها

نقش و کارکرد ردیاب ها در ردیابی فلزات و فضاهای خالی :

  • نقش و کارکرد ردیاب ها در ردیابی فلزات و فضاهای خالی بسیار مهم و حیاتی است.
  • جنگل ها از مناطقی هستند که لازم است از ردیاب استفاده شود.
  • وجود عارضه های طبیعی لزوم استفاده از ردیاب را در مناطق کوهستانی افزایش می دهد.
  • قلعه های وسیع و سایت های عظیم باستانی مکان مناسبی برای استفاده از ردیاب ها هستند.
  • مناطق کوهستانی یکی دیگر از مناطقی است که عوارض طبیعی می توان در عملکرد اپراتور تاثیر منفی داشته باشد.وجود سنگ های بزرگ می تواند مانعی در سر راه حرکت اپراتور و دستگاه باشد.سنگهای بزرگ و درختان طبیعی می توانند از جمله نشانه های طبیعی برای مخفی کردن اموال در محوطه و نزدیک آنها باشند

مکان های آلوده به دلیل آلودگی زیاد یکی دیگر از مکان های است که می توان از ردیاب استفاده نمود.وجود آلودگی محیطی امکان کاوش در عمق را از اپراتور سلب می نماید.در این شرایط می توان اهداف غیر واقعی را حذف نمود البته در صورتی که ردیاب دارای تفکیک مناسب باشد نه مانند محصولات الکتروسکوپ آهن یاب باشد.

یکی دیگر از مکان های که می توان از ردیاب استفاده نمود در نزدیکی روستاها و شهرهاست.از آن جاییکه که نمی توان از فلزیاب ها در نزدیکی دکل های برق استفاده نمود و مکان های با ارزشی وجود دارند که به دلیل وجود دکل های انتقال برق تا به حال بررسی نشده اند می توان از ردیاب استفاده نمود.

نقش و کارکرد ردیاب ها

ردیاب اولین مرجله ورود به دنیایی فلزیابی و گنجیابی است.

مکان های وسیع و دشت های وسیع یا قلعه های بزرگ را نمی توان با فلزیاب یا اسکنر وجب به وجب مورد بررسی قرار داد ردیاب می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد.در هر حال ردیاب اولین مرحله ورود به دنیایی فلزیابی و گنجیابی است.

ردیاب گراویتاتور

ردیاب آنتنی مدل ۳۰۱ آنالوگ

ردیاب آنتنی مدل ۳۰۱ دیجیتال

ردیاب خوراکی پی ام آر دو

ردیاب خوراکی پی ام آر سه

ردیاب تی اف آر ۴

ردیاب ال دی آر

ردیاب مگا ال دی آر

ردیاب ریفایندر

ردیاب دیجیتال اف جی ۹۰

ردیاب بیونیک ایکس چهار

بهترین گنجیاب

بهترین فلزیاب

گنج یاب