تماس با ما

دستگاه فلزیاب | فلزیاب تصویری | طلایاب |فلزیاب تصویری اصل | فلزیاب بهتر

گنج یاب ها و فلزیاب ها ابزارهای ارزشمند موفقیت هستند

خانه » اطلاعات عمومی در مورد فلزیاب ها و چرایی انتشار آن » گنج یاب ها و فلزیاب ها ابزارهای ارزشمند موفقیت هستند

گنج یاب ها و فلزیاب ها در بر گیرنده طیف بسیار گسترده ای از انواع و اقسام دستگاههای است که هدف از ساخت آنها یافتن فلزات با ارزش و بی ارزش است و یا هر چیزی که بتواند سرنخی و یا منتهی به فلزیابی و یا گنج بشود مانند دالان ها یا فضاهای خالی.کافی است در اینترنت کلمه Metal Detector را سرچ کنید با انبوهی از سیستم ها مواجه میشوید که تقریبا بیش از نیمی از آنها عملکرد خاصی ندارند.

گنج یاب ها و فلزیاب ها

گنج یاب ها و فلزیاب ها :

 • گنج یاب ها و فلزیاب ها میتوانند در برگیرنده ابزار مختلف و متفاوتی شود.
 • برای فلزیابی و گنجیابی ابزار و لوازم متعددی وجود دارند.
 • قیمت این ابزار از چند ده دلار شروع و تا هزاران دلار را در بر میگیرد.
 • شامل ابزار و تکنیک های متعددی میشوند.

گنج یاب ها و فلزیاب ها در برگیرنده انواع وسایل الکترونیکی و یا غیر الکترونیکی و حتی دعا و جادو و جنبل می باشند.همه ابزارهای موجود و مورد استفاده در گنجیابی در یک اندازه و سطح نیستند.افراد با توجه به عوامل متفاوت و متغییری از روش ها و تکنیک های متفاوتی استفاده مینمایند .از خروس ( عده ای عقیده دارند که میتوان با خروس و وردهای خاصی میتوان گنج پیدا کرد) گرفته تا دستگاههای گران قیمت و انواع ردیاب ها و غیره.

گنج یاب ها و فلزیاب ها

معمولا ابزار های که در حالت نرمال مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از :

 1. فلزیاب های صوتی و در اصطلاح بوقی.

بهترین فلزیابهای صوتی یا بوقی را شرکت های ماینلب استرالیا & گرت آمریکا & فیشر آمریکا & وایت & لرنز و پالس استار آلمان شامل میشوند.هر یک از این شرکت ها میتوانند تا عمق خاصی در خاک نفوذ نمایند.بهترین بازده را در ایران محصولات ماینلب و لرنز داشته اند.سایر محصولات نیز دارای کیفیت بالایی هستند فقط عمق کاوش آنها در قیاس با ماینلب کمتر است.پالس استار یکی از بهترین فلزیاب های پالسی است .عملکرد پالس استار بسیار بهتر از هر فلزیاب پالسی دیگری است.شرکتهای دیگری از ترکیه و بلغار نیز در این زمینه فعال هستند که هیچ کدام دارای کیفیت و کارایی مناسبی نیستند.غیر استاندارد ترین فلزیاب ها ساخت ترکیه و بلغارستان است.این بخش جولانگاه دست ساز های داخلی با انواع ادعاها است.

 1. اسکنرهای سه بعدی: شامل سیستمهای است که اهداف زیر زمینی را به صورت گراف های رنگی نمایش میدهند و اطلاعات کلی از اهداف را نمایش میدهند و عمق و حجم هدف را مشخص می نمایند.او کی ام آلمان و امفاد از آلمان & جی دی آی یونان & آی جی ای ۱ از روسیه & را در بر میگیرد.در این طبقه بندی میتوان سیستمهای جی پی آر ها را نیز اضافه کنیم مانند شرکت مالا & رادار تیم &جی اس اس آی & کی اس آنالایزر & نمفیس روس را جا داد.این سیستمها میتوانند جزی ترین اطلاعات را از اهداف احتمالی به نمایش بگذارند.

گنج یاب ها و فلزیاب ها

اطلاع رسانی درست وظیفه ذاتی شرکت روژ است.

 1. ردیاب ها : یکی از پیچیده ترین بخشها و در عین حال ضروری ترین بخش به نظر میرسد.زمانی که اسم ردیاب مطرح میشود عموما دو عدد سیم مسی در ذهن هر فردی تداعی میشود.سیم های مسی با ژنراتورهای زمینی مانند محصولات شرکت جی دی آی ( ریفایندر ) و محصولات Treasurenow آمریکاست.دسته دیگری از ردیاب های آنتنی ردیاب های هستند مانند محصولات شرکت الکتروسکوپ و لکترا سرچ و اندرسو رادز را در بر میگیرند.محصولات شرکت اندرسون از جمله ردیابهای خوراکی هستن که از کیفیت بالایی بر خوردارند.در این بخش انواع ردیابهای بی کیفیت ترک و بلغار و دست سازهای داخلی را مشاهده میکنیم که کارایی خاصی ندارند.دسته دیگری از ردیاب ها شامل ردیابهای دیجیتال و الکترونیکی هستند که مشکلات خاص خودشان را دارا هستند مانند سری بیونیک ها & محصولات شرکت Mineoro ..را در بر میگیرد .این ردیاب ها به دلیل عدم دخالت اپراتور از کارایی بهتری بر خوردارند.
 2. راههای غیر معمول و نامتعارف : این بخش یکی از بخش های تخیلی و خیالی گنیجابی است که از راههای غیر معمول و مرسوم استفاده میکنند مانند انواع دعا ها و جادو و جنبل های که برای رسیدن به گنج به آن پناه میبرند که کاملا غیر علمی و تخیلی است.
 3. سند و نسخه و سایر اسناد قدیمی : در این  زمینه اطلاعات خاصی در دست نداریم و قصد اظهار نظر نداریم.
 4. علایم و نشانه ها : شامل علایم و نشانه های طبیعی و غیر طبیعی است.این جای است که شیادان حرفه ای خیلی فعال هستند.قادر به تایید یا رد این بخش نیستیم ولی آنجه عیان است افراد زیادی قربانی کارشناسان و علامت خوانهای قلابی شده اند.هیچ یک از این لفراد تحصیلات ابتدایی دارند و چون باب طبع شنونده داستان سرایی میکنند مورد قبول عوام هستند.

دانایی توانایی است.

لیست شرکت مورد تایید شرکت روژ :

ممکن است برخی شرکت ها از قلم افتاده باشند.

 1. GSSI
 2. MALA
 3. RADAR TEAM
 4. EMFAD
 5. NEMFIS
 6. GDI
 7. OKM
 8. MINELAB
 9. LORENZ
 10. PULSE STAR
 11. ANDERSON RODS
 12. SENSOFT
 13. ….

 

گنج یاب